درباره ما

درباره ما

فروشگاه آنلاین «هنرلند» به عنوان یکی از وبسایتهای مجموعه ی فرهنگی هنری «سرزمین هنر» است که در زیر مجموعه ی «مؤسسه فرهنگی هنری پژوهندگان امید سرزمین هنر» فعالیت می نماید.

این مؤسسه از سال 1395 با مجوز مرکز رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تشکیل و در سال 1398 فعالیتهای خود را گسترش داده است.

هدف ما از ایجاد این فروشگاه کمک به هنرمندان عزیز کشورمان برای فعالیت اقتصادی در زمینه های فرهنگی، هنری است. حمایت از تولید کنندگان و کمک به مصرف کنندگان کالاهای فرهنگی هنری بخشی از رسالت ماست.

خرید از فروشگاه آنلاین «هنرلند»

خرید شما از این فروشگاه نشانه ی خوبی از حمایت شما از هنرمندان ایران زمین است. سرزمین هنر به وجود مشتریان وطن دوست خود افتخار می کند.

مطالعه ی قوانین فروشگاه را به تمامی کاربرانی که قصد خرید از فروشگاه آنلاین «هنرلند» دارند توصیه می کنیم.

همکاری در فروش

فروشگاه آنلاین هنرلند با نشانی www.honarland.com از نرم افزار های جدیدی استفاده کرده،تا امکان ایجاد فروشگاه در فروشگاه برای همه ی هنرمندان فراهم بشه.

این امکان کمک می کنه که تمامی هنرمندان و صاحبان حرفه های هنری که به طور ذوقی یا درکارگاههای کوچک فعالیت هنری می کنن، بتونن کالاهای خودشونو  در سرزمین هنر به فروش بگذارن.

برای استفاده از این امکان کافیه در بخش همکاری در فروش وارد بشین و پس از مطالعه ی کامل آن و ارسال مدارک و امضای قرارداد،  برای خودتون فروشگاهی در سرزمین هنر ایجاد کنین.

با ما حرف بزنید و راحت باشید

لطفاً درصورت داشتن هرگونه سوال چه از طریق تماس تلفنی چه ایمیل حتماً با ما تماس بگیرید. مطمئن باشید همکاران ما پاسخگویی به شما را افتخار خود می دانند.

سایر مجموعه های سرزمین هنر در فضای مجازی از این قرارند:

وبسایت تحلیلی، پژوهشی سرزمین هنر  Honarland.ir

آکادمی فرهنگی هنری و رسانه ای سرزمین هنر  academyhonarland.ir

تلویزیون اینترنتی هنرلند  TVhonarland.com

نشانی دفتر اجرایی : خیابان فاطمی، بعد از چهارراه کارگر،نرسیده به سیندخت، پلاک 297 واحد 6

تلفن تماس: 66436003-021 از ساعت 11 تا 17

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید